Mobil

iPhone 7 için Londra’da eskisi gibi kuyruklar oluşmadı

Apple iPhone 7

iPhone 7 Londra’da da bugün satışa çıktı ve talebin yoğun olması bekleniyor ancak önceki yıllarda olduğu gibi bu sefer uzun uzadıya kuyruklar veya iPhone’u ilk alanlardan olabilmek için sabahlayan insanları görmek bu sefer pek mümkün olmadı.

Mirror’un paylaştığı haber ve görsellere baktığımızda gerçektende önceki yıllarda gördüğümüz insanlardan oluşan uzun kuyrukların olduğu fotoğraflar bu sefer yok. Tabi bunun ana nedeni Apple’ın açıkladığı gibi ilk sadece ön-sipariş yolu ile telefon satın alma işlemi yapan kişilerin Apple Store’lardan telefonlarını teslim alabilecek olması. Bu sebepler Apple Store’lar önündeki uzayan kuyruklarda yerini daha sakin ilk gün satışlarına bırakmış durumda.

Londra Covent Garden Apple Store iPhone 7 Kuyruğu

Londra Covent Garden Apple Store iPhone 7 Kuyruğu

 Londra Covent Garden Apple Store iPhone 7 Kuyruğu

Londra Covent Garden Apple Store iPhone 7 Kuyruğu

Bildiğiniz gibi geçen hafta San Francisco’da yapılan lansmanda yeni iPhone özellikleri kesinlik kazanmıştı ve bunlar arasında daha iyi bir işlemci, kamera ve pil ömrü en göz dolduranlarıydı. iPhone 7’lerde geleneksel kulaklık girişi olmamasına ilk ön incelemeler genel olarak olumlu yöndeydi.

Apple bildiğiniz gibi cesur sayılabilecek bir karar almış ve klasik kulaklık girişini iPhone 7’lerde kaldırmıştı. Klasik kulaklık girişi yerine kulaklıkların ayrıca satılan bir dönüştürücü yardımı ile şarj girişine bağlanabileceğini belirtmişti. Apple ayrıca bu etkinlikte 5 saatlik pil ömrü olan “Airpods” adlı kablosuz kulaklıklarını da tanıtmış oldu. Ancak bu ürünler iPhone 7 kutusundan çıkmıyor ve ayrıca satınalmak gerekiyor.

Apple AirPods

Apple AirPods

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top