Mobil

Houseparty Uygulaması Life On Air için yeni Meerkat olabilir mi?

Houseparty App

Life On Air canlı yayın konusundaki mücadeleyi Twitter’ın Periscope’una ve Facebook’un Canlı Yayınlarına karşı kaybetti ancak yaptıkları 10 aylık çalışma ile yeni bir görüntü tabanlı uygulama ile tekrar karşımızdalar ve görünen o ki yine ses getiren ve popülerliği hızla artan bir uygulama var karşımızda.

Herkese açık bir şekilde canlı yayın yapmanıza imkan veren Meerkat’ın aksine Houseparty aslında bir görüntülü sohbet uygulaması aynı anda 8 kişinin katılabildiği odalarda görüntülü görüşmeler düzenleyebiliyorsunuz.

Houseparty uygulaması görüntülü görüşmeleri gerçekleştirebilmeniz için odalar oluşturmanıza veya arkadaşlarınızın oluşturduğu odalara katılmanıza izin veriyor. Bir oda da aynı anda 8 kullanıcı bulunabilirken, kullanıcılar sınırsız sayıda oda arasında geçişi sadece parmakları ile ekranı kaydırarak yapabiliyorlar.

Houseparty App

Meerkat halen açık ve çalışır durumda ancak AppStore ve benzeri mağazalardan kaldırılmış durumda. Her geçen gün aktif kullanıcı sayısı azalıyor ve Life On Air ‘de tamamen Houseparty’e yoğunlaşmış durumda. Houseparty özellikle gençler arasında hızla yayılıyor ve kendine sosyal platformlar arasında yer edecek gibi görünüyor.

Houseparty şuan için iOS AppStore ve Android Playstore’da bulunuyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Gönderiler

To Top