Akıllı Telefon

Galaxy Note 7 değişim programı

Samsung Note 7

Samsung Türkiye tarafından Galaxy Note 7 değişim programının yenilenen ve ilk sürüm olan tüm Note 7’leri kapsatacak şekilde güncellendiği duyuruldu. Yeni değişim programı ise 18 Ekim’den itibaren geçerli olacak. Tüm detayları web sitesinden duyurulan ve 18 Ekim – 11 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan değişim programı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilgisi dahilinde hazırlandı. Değişim programı BTK kaydı olan tüm Note 7’leri kapsayacak.

Samsung, tüm Note 7 sahiplerinin telefonlarını kapatmalarını ve değişim programına katılmalarını kesinlikle tavsiye ediyor. Programdan yararlanmak için Galaxy Note 7 sahiplerinin ülke çapında 250’ye yakın noktada bulunan Samsung Servis Merkezlerine başvurmaları gerekiyor. Bu kapsamda Samsung kullanıcılara 2 seçenek sunuyor.

Bu seçenekler;

  • Galaxy S7 Edge (32 GB) ile değişim : Bu seçeneği tercih eden müşterilerine herhangi bir Samsung Yetkili Bayi’sinden Galaxy S7 Edge (32 Edge) telefonlarını temin edebilecekler. Ayrıca bu kullanıcılara 600 TL para iadesi yapılacak.
  • Para iadesi : Bu seçeneği tercih eden müşterilere 3.600 TL para iadesi yapılacak.

Cihazlarını Operatörler üzerinden alan kullanıcılarda isterlerse Galaxy S7 Edge (32GB) ile değişim seçeneğinden faydalanabilecekleri gibi isterler ise de herhangi bir ek ücret ödemeden sözleşmelerini iptal edebilecekler.

Ayrıca, müşteriler Galaxy Note 7 kampanyası dahilinde verilen Samsung Gear VR’ı da kullanmaya devam edebilecekler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top