Akıllı Telefon

iOS 10.0.3 Güncellemesi Yayınlandı

iOS10

Apple tarafından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlardaki bazı hücresel bağlantı problemlerini çözen iOS güncellemesi yayınlandı. Diğer iOS güncellemelerinden farklı olarak bu güncelleme de daha çok yeni iPhone modelleri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı hedef alıyor. iOS 10.0.2 kullanan diğer iPhone modelleri ve iPad’ler bu güncellemeden etkilenmiyorlar.

Bu güncelleme ile daha çok hücresel bağlantıda yaşanılan sıkıntıların giderilmesi üzerinde durulmuş görünüyor. Daha çok kullanıcıların yaşadığı 4G’den 3G’ye düşme veya sinyalin tamamen kaybolması gibi sıkıntılar ortadan kaldırılmış durumda. Bu sorunlar daha çok Amerika’daki operatörler ve son bir kaç bildirimde ise Çin’de ortaya çıkmıştı. Bu güncelleme ise tüm iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahiplerinde oluşabilecek bu tür sorunları ortadan kaldırmayı  hedefliyor.

Yakın zamanda çıkacak olan iOS 10.1 ise halen beta durumunda ve bu güncelleme ile portre modunun iPhone 7 Plus’a gelmesi bekleniyor.

Eğer iPhone 7 veya iPhone 7 Plus sahibi iseniz;Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 10.0.3 güncellemesini indirip yükleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top