Oyun

Marvel vs. Capcom:Infinite

Marvel vs. Capcom:Infinite

Sevenleri tarafından merak ile beklenen Marvel ve Capcom ortak yapımı oyun daha önce yayınladığı 1 dakikalık oynanış videosunun ardından bir süredir sessizliğe bürünmüştü. Takipçilerini heyecanlandıracak ve oyunun hikayesi hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayacak yeni bir video YouTube üzerinde Official Capcom UK hesabı tarafından yayınlandı.

Capcom, PlayStation Experience etkinliğinde tanıtılan dövüş oyunu Marvel vs. Capcom Infinite’in çıkış tarihini de açıkladı. Paylaşımda daha önceden doğrulanan  Morrigan, Ryu, Mega Man X, Captain America, Iron Man ve Captain America karakterlerinin yanı sıra 5 Marvel 3 de Capcom’dan karakter olmak üzere 8 katakter daha doğrulandı. Doğrulanan bu karakterler arasında Marvel’den Ultron, Hulk, Hawkeye, Rocket Raccoon ve Thor. Capcom’dan ise Strider Hiryu, Chris Redfield ve Chun-Li bulunuyor. Marvel vs. Capcom Infinite, 19 Eylül 2017 tarihinde üç sürüm ile çıkış yapacak. Standard Edition $59.99, Deluxe Edition $89.99 ve Collector’s Edition $199.99. Şimdiden oyun için ön siparişler verilebilir durumda.

Oyunun odak noktasında ise Marvel evreninde aşina olduğumuz Sonsuzluk Taşları var. Marvel evreninden Ultron ile Capcom evreninden Sigma bu taşları ele geçirip birleşecekler ve Ultron Sigma karakterini meydana getirecekler. Marvel ve Capcom karakterlerimiz ise birlikte Ultron Sigma ya karşı kıyasıya bir mücadele içine girecekler gibi görünüyor.

Marvel vs. Capcom Infinite ile ilgili daha önce Marvel tarafından yayınlanan videoyuda aşağıdan izleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top