Akıllı Telefon

Galaxy Note 7R, Yenilenen Note 7 tekrar satışa çıkıyor

Samsung Note 7

Son zamanlarda ortaya Note 7 ile ilgili olarak bir çok söylenti atılıyordu. İlk kez resmi bir kaynaktan Samsung Note 7’nin yenilenerek satışa sunulacağı teyit edilmiş oldu. Samsung, Galaxy Note 7R adı altında yenilenen Galaxy Note 7’yi Haziran ayının sonralarına doğru Güney Kore’de satışa sunacak. Yapılan açıklamalara göre normal fiyatından 250 dolar daha düşük bir fiyat ile satılacak olan telefonun bataryası ile ilgili olarakta bazı düzenlemelere gidildi.

Daha öncesinde 870 dolar gibi bir rakamdan satışa sunulan telefon yenilenmiş hali ile birlikte 620 dolar mertebesinden satışa sunulması hedefleniyor. Telefonun bataryasıda ilk piyasaya sürülen halinde ki gibi 3500 mAh değilde yeni revize edilmiş pilin yaklaşık 3.200 mAh seviyesinde olması bekleniyor.

Geçtiğimizin yılın telefonu olarak görülen Note 7 yaşadığı sıkıntılardan sonra tüm telefonlar Samsung tarafından toplanılmak zorunda kalmıştı. İlerleyen zaman içerisinde Note 8’inde geleceği düşünüldüğünde yenilenen Note 7 620 dolar rakamı daha öncekine göre düşük görünsede kullanıcılar tarafından mantıklı bulunacak mı bunu zaman gösterecek. Ama yine de özellikle Note serisinin tutkulu takipçileri tarafından talep göreceğini göz ardı da etmemek gerekiyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top