Ev Sineması

Kodi 18 için yeni özellikler

Kodi 18 için yeni özellikler

Geliştirici ekibinin Kodi 17 Krypton sürümünü resmi olarak yayınlanmasının ardından çok zaman geçmeden Star Wars serisinin Princess Leia’sına bir saygı ifadesi olarak nitelendirdiği Kodi 18 Leia sürümünün de geliştirme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Yayınladıkları haberler ile de yeni sürümde bizleri ne gibi özelliklerin beklediği konusunda bilgilendirmeyi ihmal etmediklerini de söylemeden geçmek doğru olmaz. Peki yeni sürümde ne gibi yeni özellikler olacak?

Ekip tarafından yapılan son açıklamalar ile duyrulan en önemli iki özellik ise sesli arama ve öneriler.

Yeni sürüm ile daha iyi bir Android TV deneyimi sunmayı hedefleyen Kodi artık sesli aramalar özelliği sayesinde artık sadece konuşarak arama yapabilecek ve istediğiniz içeriğe ulaşabileceksiniz. Bunun yanı sıra yeni gelen özelliklerden biri olan öneriler özelliği ile de ana ekran kutucuklar haline gösterilirken buradan daha önce izmemiş olduğunuz film önerilere ve takip ettiğiniz dizilerin yeni bölümlerine ulaşabileceksiniz.

Eğer sizde bu yeni özelliklere stabil son sürümü beklemeden kavuşmak isterseniz Kodi 18 Leila’nın en güncel yayınlanan gecelik sürümüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top