Akıllı Telefon

Tuvalette Telefon ile Oyuna Dalınca Hastanelik Oldu

Tuvalette Telefon ile Oyuna Dalınca Hastanelik Oldu

Çin’de 30 dakikadan daha fazla süreyle tuvalette oyuna dalan bir kişi makatında meydana gelen sarkma nedeniyle ameliyat olmak zorunda kaldı. Bilindiği gibi pek çok kişi akıllı telefonlar nedeniyle zamanın nerede nasıl geçtiğini anlayamamakta ve bu nedenle çeşitli ilginç tablolar ortaya çıkmaktadır. Bu ilginç tablolardan biri de geçtiğimiz günlerde Çin’de yaşandı.

Tuvalette bulunduğu sırada anüs bölgesinden bir yumrunun dışarı sarktığını gören adam büyük bir panikle soluğu hastanede aldı. Hastayı muayene eden doktorlar kalın bağırsağın anüsten önceki son kısmının dışarıya çıktığını tespit etti. Bu durumun nedeni ise oyun bağımlısı adamın 30 dakikadan fazla süreyle tuvalette oturur pozisyonda kalması.

Tuvalette Telefon ile Oyuna Dalınca Hastanelik Oldu

Durumu değerlendiren doktor ise hastanın küçük yaşlardan bu yana makat sarkması ile ilgili sıkıntı yaşadığını ; ancak tedavi sürecinin ihmal edilmesi sebebi ile durumun bu noktaya vardığını belirtti. Makat sarkması genel anlamda çocukluk ve yaşlılık döneminde sık rastlanan bir durum olsa da adamın yaşadığı bu olayın bir numaralı sebebi “Tuvalette uzun süreli kullanılan akıllı telefon”.
Yapılan açıklamalara göre tuvalet esnasında pelvis kaslarının zayıflaması söz konusu. Bu durumda gereğinden fazla süre zayıflayan pelvis kasları böyle istenmeyen sonuçlara da neden olabilir.

O halde ne yapıyoruz? Tuvalette akıllı telefonlar ile geçirdiğimiz zamana dikkat ediyoruz:)

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top