Akıllı Telefon

Nokia 8 Pro Beş Lensli Kamera ile mi Geliyor?

Nokia 8 Pro Beş Lensli Kamera ile mi Geliyor?

Nokia markasının tekrar yükselişe geçmesi için çalışmalar hız kazanmış durumda, bu aralar şirket Nokia 8 in bir üst versiyonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Firmanın karşımıza çıkartacağı yeni ürününün ise en çok kamerasının ses getireceği söylentiler arasında.

Akıllı telefonda 5 adet zeiss kamera bulunabileceği üzerine ortaya atılan iddialar merak uyandırmış durumda. Geniş açılı lens kullanımı ile düşük ışıkta  daha iyi performans yakalayabilmek adına yaptığı çalışmalar ile cihazın rakiplerine fark atmaya hazırlandığı düşünülüyor.

5 lensli dönebilen bileşen ve Led Flash ile birlikte farklı diyafram ve odak uzunlukları ile farklı çekim durumlarına en iyi derecede uyum sağlamayı planladığı ve durumda daha uzun lens sayesinde yakınlaştırma yapıldığında dahi kayıp olmadan en iyi görüntünün alınabileceği iddia ediliyor. Ürün ile ilgili diğer özellikler arasında Gorilla 3D ön ve arka cam tasarımı ve 18:9 ekranın adı da geçmekte.

Tabi ki bu bilgilerin hepsi sızıntılara, firma tarafından alındığı iddia edilen patentlere ve internet ortamında yer alan söylentilere dayanıyor. Ancak en net cevaplar için 25 Şubat’ta başlayacak olan MWC 2018 etkinliğini beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Bakalım söylentiler doğru çıkacak mı yoksa internet dünyasında son zamanlarda çok sık duymaya alıştığımız söylentilerin arasında bu söylentide kaybolup gidecek mi:)

Nokia 8 Pro Beş Lensli Kamera ile mi Geliyor? Nokia 8 Pro Beş Lensli Kamera ile mi Geliyor? Nokia 8 Pro Beş Lensli Kamera ile mi Geliyor? Nokia 8 Pro Beş Lensli Kamera ile mi Geliyor? Nokia 8 Pro Beş Lensli Kamera ile mi Geliyor?

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top