İnternet

Firefox Send – Yeni Dosya Gönderme Hizmeti

Firefox Send - Yeni Dosya Gönderme Hizmeti

Mozilla daha önce duyurduğu dosya gönderme hizmeti olan Firefox Send hizmetini kullanıma açtı. Bu hamlesi ile birlikte en yaygın dosya gönderme hizmetlerinden biri olan Wetransfer‘e rakip olan Firefox Send uçtan uca şifreleme imkanı da sunuyor.

Firefox Send hizmeti şifreli dosya aktarımına imkan tanıyor ve bu sayede transfer edilen dosyalar sadece gönderilen kişi tarafından açılabiliyor. Uçtan uca şifrelemenin yanı sıra gönderilen kaç defa indirilebileceği, indirme bağlantısının ne kadar süre geçerli olacağı gibi özellikleri belirlemek içinde kullanıcılarına imkan sunuyor.

Firefox Send - Yeni Dosya Gönderme Hizmeti
Firefox Send Arayüzü

En Büyük Dosya Boyutu 2.5 GB
Firefox Send üye olmadan 1 GB boyutunda dosyaları ücretsiz olarak göndermenize imkan tanıyor. Ücretsiz bir Firefox hesabı ile giriş yapmanız durumunda ise bu dosya boyutu sınırı 2.5 GB büyüklüğüne kadar yükseliyor.

Firefox Send hizmetini herhangi bir web tarayıcı yardımı ile kullanabiliyorsunuz, ancak doğal olarak Firefox dışındaki bir tarayıcı ile görüntülediğiniz takdirde sizlere daha iyi bir internet deneyimi için Firefox web tarayıcısını kullanmanızı tavsiye eden küçük bir üst satır sizleri bekliyor 🙂

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top