Akıllı Telefon

WhatsApp gruplarında yeni dönem

WhatsApp gruplarında yeni dönem

Sosyal medya devlerinden biri olan Facebook bünyesinde faaliyet gösteren mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir kez daha platforma entegre ettiği yeni özelliği ile gündemde.

WhatsApp bu güne kadar olan süreç içerisinde gruplarını sessize almak için sadece “8 saat”, “1 hafta” ve “1 yıl” olmak üzere üç opsiyon sunuyordu. Bu süreler dolduktan sonra ise grupların bildirimleri tekrar aktif oluyor ve sessize alma özelliği ortadan kalkıyordu. Yayınlanan yeni güncelleme ile bir süredir küçük bir grup tarafından kullanılan bir özellik artık herkes tarafından kullanılabilir hale geldi ve WhatsAp gruplarını sessize almak istediğimiz de karşımıza yeni bir seçenek eklenmiş oldu.

Gadgets 360’da yer alan bir habere göre, WhatsApp’ın kullanıcıların sohbetleri süresiz olarak sessize alma özelliği tüm kullanıcılar için kullanılabilir oldu. Söz konusu güncelleme ile WhatsApp kullanıcılarının istedikleri WhatsApp mesajlarını sonsuza kadar sessize almasına imkan tanıyacak.

Söz konusu özelliği içeren güncelleme hem iOS hem de Android marketlerinde yayınlandı. Bu özelliğin yapılacak olan güncellemeler ile birlikte önümüzdeki günlerde tüm cihazlara gelmesi bekleniyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top