Oyun

Epic Games’de Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games, uzun bir süredir her hafta ücretsiz oyunlar sunuyor. Buna bağlı olarak bir çoğumuz her hafta bu oyunları takip eder duruma geldik. Hatta bir çoğunu oynamayacak olsak bile her hafta takip edip ücretsiz olduğunda hesabımıza ücretsiz olarak ekliyoruz.

Ve yine o heyecanlı günlerden birine geldik. Epic Games, bu hafta ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Epic Games tarafından yapılan açıklamalara göre oyun severler, bu hafta Hell is Other Demons‘a ve Overcooked! 2‘e ücretsiz olarak Epic Games Store üzerinden sahip olabilecekler.

Overcooked! 2

Epic Games’de Haftanın Ücretsiz Oyunları

Overcooked, yepyeni kaotik yemek pişirme aksiyonu yardımlarıyla geri dönüyor! Soğan Krallığı’na geri dön ve klasik yerel çok oyunculu modda veya çevrimiçi modda en fazla dört oyuncuyla şef takımını kur. Önlüğüne sıkı tutun… dünyayı (yeniden) kurtarma vakti!

KIZARTMA TAVASINDAN ALEVLERİN İÇİNE!
Dünyayı Ever Peckish’ten kurtardın. Ancak şimdi yeni bir tehditle karşı karşıyasın ve The Unbread’in açlığını bertaraf etmek için yeniden mutfağa girme vaktin geldi!

ÇEVRİMİÇİ/YEREL ÇOK OYUNCULU DELİLİK
Kaotik yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modlarda en yüksek skoru elde etmek için arkadaşlarınla el ele verip (ya da birbirinizin karşısına geçip) hamurları beraber yoğuracaksınız.

TAM BİR GÖZ ZİYAFETİ
Yepyeni bir dünya haritasında karadan, denizden ve havadan yolculuk et. Suşi restoranlarından büyü okullarına, maden ocaklarından uzaylı gezegenlerine kadar uzanan yeni temalarda yemek pişir!

İŞTAHIN GELSİN!
Her damak zevkini kesinlikle tatmin edecek suşi, pasta, hamburger ve pizza gibi yeni tarifleri pişirmek için yola çık.

MARULA DİKKAT!
Işınlayıcılardan ve hareket eden platformlardan geç, değişen ve gelişen hareketli mutfaklarda malzemeleri fırlatarak zaman kazan. Bazı mutfaklar şeflerini yeni konumlara doğru bir çırpıda gönderebilir.

Hell is Other Demons

Epic Games’de Haftanın Ücretsiz Oyunları

Hell is Other Demons, Roguelite unsurlar içeren bir aksiyon-platform nişancı oyunudur. Şeytanlar, geçmesi çok zor bölüm sonu canavarları dövüşleri ve yoğun synthwave oyun müzikleri ile dolu, genişleyen ve elle çizilmiş bir dünyayı keşfet.

Kurşun Cehennemi, Cehennem’de, Kusursuzca Hayata Geçirilmiş
Hızlı karar alma ve yaratıcılığı ödüllendiren kurşun cehennemi arcade nişancılarla mı büyüdün? Hell is Other Demons, ustaca hayata geçirilmiş mekanikleri ve gözü pek, unutulmaz bir tarz ile yaratıldı.

Değerlendirmeler
“Oynaması Cennet Ama Kendisi Cehennem’de Geçen Bir Kurşun Cehennemi”
– Kotaku
“Bazı oyunlar iyi kotarılmamış oynanışlarını estetikle gizlemeye çalışırken Hell is Other Demons’ın saklayacak hiçbir şeyi yok. Basit bir konsept, ancak kusursuz bir şekilde hayata geçirilmiş.”
4.5/5 – Game Revolution


“Hell Is Other Demons, 8 bit arcade nişancıların nostaljisini yakalayarak geliştirilmiş ve delice oynanışı ile iyi bir iş çıkarıyor.”
8/10 – Cultured Vultures

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top