Oyun

Epic Games’de Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games, uzun bir süredir her hafta ücretsiz oyunlar sunuyor. Buna bağlı olarak bir çoğumuz her hafta bu oyunları takip eder duruma geldik. Hatta bir çoğunu oynamayacak olsak bile her hafta takip edip ücretsiz olduğunda hesabımıza ücretsiz olarak ekliyoruz.

Ve yine o heyecanlı günlerden birine geldik. Epic Games, gelecek hafta ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Epic Games tarafından yapılan açıklamalara göre oyun severler, gelecek hafta Horizon Chase Turbo ve Sonic Mania oyunlarına ücretsiz olarak Epic Games Store üzerinden sahip olabilecekler.

Horizon Chase Turbo

Epic Games’de Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları

Horizon Chase Turbo, 80’lere ve 90’lara damgasını vuran oyunlardan esinlenen bir yarış oyunu. Bu oyun sınırsız bir eğlence ile klasik arcade oynanışı yeniden yaratıyor. Gazı kökle ve tadını çıkar!

KLASİK ARCADE YARIŞ OYUNLARINA BİR SAYGI DURUŞU
Horizon Chase Turbo, 80’lere ve 90’lara damgasını vuran Out Run, Top Gear (SNES), Rush ve diğer benzer oyunlar gibi oyunlardan esinlenen bir yarış oyunudur. Bu oyun klasik arcade oynanışı yeniden yaratıyor ve sınırsız bir eğlence sunuyor.

Sonic Mania

Epic Games’de Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları

Geçmişin ve geleceğin eksiksiz bir kutlaması. Eşsiz bölüm sonu canavarları, inişli çıkışlı 2D mekânlar ve eğlenceli klasik oynanış ile dolu yepyeni bir macera. Sonic Mania, 60 FPS‘de çalışan 2D eksiksiz pikselli grafikler ile yüksek tempolu retro platform deneyimini geleceğe taşıyor.

Geçmişin ve geleceğin eksiksiz bir kutlaması. Eşsiz bölüm sonu canavarları, inişli çıkışlı 2D mekânlar ve eğlenceli klasik oynanış ile dolu yepyeni bir macera. Sonic Mania, 60 FPS’de çalışan 2D eksiksiz pikselli grafikler ile yüksek tempolu retro platform deneyimini geleceğe taşıyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Gönderiler

To Top