Oyun

PUBG 1 hafta ücretsiz! Ücretsiz PUBG Nasıl alınır?

PUBG Ücretsiz Oldu!

PUBG 1 hafta ücretsiz! PUBG’nin çıkışının üzerinden dört yıl geçmesine rağmen halen Steam’in en çok oynanan oyunlar listesinde ilk 3 içerisinde olan konumunu korumayı sürdürüyor. Takip edenlerin hatırlayacağı gibi PUBG geçtiğimiz günlerde gelecek hedeflerine bağlı olarak ismini de değiştirmişti. Oyun sektörünü ve çıktılarını yakından takip edenlerin bileceği gibi PUBG Warzone, Fortnite, Apex Legends gibi oyunlar ile sıkı bir rekabet sürdürüyor ve bu rekabeti sürdürebilmek için zaman zaman çeşitli ataklar yaparak adından sıkça söz ettiriyor.

PUBG Self AED
Kaynak : pubg.com

PUBG bir hafta için oynaması ücretsiz

Son dönemde PUBG ile ilgili ortaya bazı iddialar atılmıştı ve bu iddialara göre PUBG ismini değiştirecek, önce kısa süreliğine sonra ise kalıcı olarak ücretsiz olacaktı. Aradan çok uzun bir süre geçmeden bu iddialar bir bir gerçekleşmeye başladı ve öncelikle PUBG, ismini PUBG : Battlegrounds olarak değiştirdi. Şimdi ise PUBG 1 hafta süre için ücretsiz oldu. Şuan merak edilen soru ise PUBG ne zaman kalıcı olarak ücretsiz olacak?

Oyun için yapılan en önemli eleştirilerden biri oyun içerisindeki hile konusu gibi görünüyor. Eleştirilerin büyük bir bölümü oyun içerisinde hile konusunun kontrol altına alınamadığı yönünde. Eğer oyun kalıcı olarak oynaması ücretsiz bir oyun halini alır ise hile konusu daha da büyük bir sorun halini alır mı bunu da zaman gösterecek.

PUBG Steam üzerinden nasıl ücretsiz alınır?

PUBG 16 Ağutos’a kadar oyunu ücretsiz olarak indirip oynama imkanı sunuyor. Bu tarihten sonra oynamaya devam edebilmek için ise oyunu satın almanız gerekecek. Peki oyunu ücretsiz olarak indirmek için hangi adımları takip etmeniz gerekiyor?

  • Öncelikle Steam hesabınız yok ise hemen bir Steam hesabı oluşturun ve ardından Steam istemcisini indirin
  • İndirdiğiniz Steam istemcisini kurduktan sonra açılan istemciye oluşturduğunuz Steam hesabınız ile giriş yapın
  • Steam istemcisine giriş yaptıktan sonra üst çubukta yer alan “Mağaza” sekmesini bulun ve ardından “Katalog” alt menüsünü seçin
  • Katalog sekmesi sayfası açıldığında sağ üstte yer alan arama çubuğuna “PUBG: Battlegrounds” yazarak oyunun mağaza sayfasına gidin
  • 16 Ağustos tarihinden öncede burada tarif edilenleri yaptıysanız “Play PUBG: Battlegrounds” seçeneğini görmelisiniz. Sayfada yer alan iki seçenekten biri olan alt taraftaki seçenek oyunu satın alıp kalıcı olarak oynamanızı sağlıyor. Üstte yer alan seçenek ise kısa süreliğine ücretsiz oynama kampanyasından yararlanmanızı sağlıyor.

Herkese şimdiden iyi oyunlar 🙂

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Gönderiler

To Top